Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🐦 Елегантний кулон у формі донату (бублик) з натурального каменю червона яшма. Шнурок плетений червоного кольору в тон кулона.
!!! У продажу є подібні кулони з іншого натурального каменю.
Розміри: діаметр кулона 4 см, товщина 4 мм. Довжина шнурка 60 см.
Склад: шнур плетений, натуральний камінь червона яшма.
🧙♂️👆Червона яшма магічні властивості
Червона яшма — потужний енергетичний камінь, що символізує силу, стійкість та життєвий тонус. Магічні властивості включають захист від негативу, підвищення концентрації, розвиток впевненості та гармонізацію емоційного стану. Це «камінь-воїн», який допомагає долати перешкоди та зміцнює фізичне здоров'я.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Злата |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Камені вставки | Яшма, Флюорит |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Довжина: | 40 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Матеріал | Натуральний камінь |
- Ціна: 550 ₴










