Ексклюзивний браслет Роксолана натуральний камінь моховий та зелений

🍀🌟 Ексклюзивний браслет "Роксолана" з натурального каменю зелений та моховий агат. Фурнітура під античну бронзу.
!! У продажу є кольє та сережки в набір до браслета (останнє фото). Продаються окремо.
Розміри: розмір намистин 8мм, 2,5 х 1 см. Довжина 17 см + 3 см ланцюжок регулювання довжини. Підходить на розмір руки від 16 до 20 см
Склад: біжутерний сплав під бронзу, натуральний камінь моховий та зелений агат.
Дивіться відео огляд цього браслета, щоб побачити всю його красу.
🧙♂️👆 Моховий агат — це потужний стабілізувальний та захисний камінь, тісно пов'язаний із природою, що приваблює достаток, успіх та емоційну гармонію. Його вважають каменем нових починань, що звільняє від стресу, підвищує впевненість, покращує комунікацію та очищає ауру від негативу. Він гармонізує роботу серцевої чакри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат моховий |
| Розмір max | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 650 ₴










