Ексклюзивний браслет з натурального сердоліку у східному стилі

🍁💫Ексклюзивний браслет на карабіні з натурального каменю сердолік. Намистини дуже якісни, форми барила.
Фурнітура під античну бронзу.
Застібка на карабін та подовжувальний ланцюжок.
!! У продажу є багато виробів з сердоліку.
Розмір намистин 8 х 14 мм. Підходить на розмір руки від 16 до 20 см.
Склад: натуральний камінь сердолік, біжутерний сплав під бронзу.
✨🦄 Сердолік магічні властивості
Натуральний камінь сердолік має заспокійливу дію, покращує настрій, приносить успіх у справах (у тому числі фінансових) і приваблює благополуччя.
Натуральний камінь сердолік є традиційним любовним талісманом. Він сприяє виникненню любові і в той же час захищає від любовних чар, що нав'язуються, охороняє подружнє щастя і вірність.
Дивіться відео огляд цієї прикраси
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Злата |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік |
| Розмір max | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Бочка |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 750 ₴










