Кулон циліндр на шнурку натуральний камінь зелений авантюрин

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✨💚 Кулон у формі циліндра з натурального каменю зелений авантюрин. Шнурок плетений темно-зеленого кольору із помаранчевим плетеним вузлом удачі, довжина регулюється.
Розмір: кулона 4х1 см. Довжина шнурка 60 см максимальна.
Склад: текстиль, натуральний камінь авантюрин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Злата |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 10 мм |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина: | 40 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Матеріал | Натуральний камінь |
- Ціна: 485 ₴









