Оригінальний браслет натуральний камінь чорний агат та крейзі агат

🖤💛 Ексклюзивний чорно-жовтий браслет із комбінації натуральних каменів чорний агат та жовтий крейзі агат. Фурнітура бронзового кольору.
Дивіться відео-огляд цього браслета, щоб побачити всю його красу.
Розмір: Розмір намистин 6 мм і 8мм, прямокутні намистини 12х16 мм. Довжина 18 см + 5 см ланцюжок регулювання довжини. Підходить на розмір руки від 16 до 19 см
Склад: біжутерний сплав під бронзу, натуральний камінь чорний агат та крейзі агат.
🧙♂️👆 Чорний агат здатний лікувати хвороби та служить оберегом від чорної магії. Усі негативні енергетичні впливи він трансформує у позитивні. Ця магічна властивість властива тільки цьому мінералу, тому чорний агат – захист від привороту, пристріту, псування та іншого чаклунства, спрямованого проти його господаря.
Жовтий крейзі агат
Жовтий крейзі агат — це різновид халцедону з унікальним мереживним або смугастим візерунком у жовтих, золотистих, кремових та карамельних тонах. Мексиканський камінь, що цінується за хаотичні візерунки, використовується в ювелірних виробах та прикрасах. Магічно символізує процвітання, впевненість та захист від негативу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Злата |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Квадрат |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 460 ₴









